Darmowa dostawa

Paczkomaty 11,99zł

Darmowa dostawa przy zamówieniach od kwoty:

99 zł

95 zł
 

Polityka Prywatności

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Płatności

Przelew

Po dokonaniu zamówienia należy przelać na konto sklepu kwotę równą sumie wartości zamawianego towaru. W tytule przelewu prosimy wpisywać numer zamówienia, który znajduje się w Moim Koncie w zakładce ZAMÓWIENIA (dla klientów zarejestrowanych) i który otrzymacie Państwo w e-mailu potwierdzającym zakup. Wpłaty należy przelewać na konto: 

Dane do wpłaty:

KALAIT SP.ZO.O.

ul.Powstańców Śląskich 21 ;95-100 Zgierz

W momencie gdy płatność pojawi się na koncie nasz pracownik przekaże zamówienie do realizacji, o czym zostaniecie Państwo poinformowani pocztą elektroniczną.

 

Pobranie

W ten sposób wysyłamy tylko osobom, które już dokonywaly zakupów na sklepie KALAIT.PL

Przy tej metodzie płatności należność za zamówienie uiszczacie Państwo Kurierowi w momencie odbioru przesyłki. Ta forma płatności w sklepie KALAIT.PL powiększa koszt transportu o 7,50 zł, oprócz okresów promocyjnych, kiedy jest zmniejszona bądź bezpłatna.

Po dokonaniu zamówienia nasz Pracownik skontaktuje się z Państwem w ciągu 24 godzin  i potwierdzi dane niezbędne do zrealizowania transakcji i kwotę, na którą opiewa zamówienie oraz termin dostawy. Po ustaleniu wszystkich szczegółów zamówienie zostanie przekazane do realizacji.

 

Karta kredytowa i DOTPAY

 Akceptujemy płatność kartą:  Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron

Bezpieczeństwo gwarantuje system bezpiecznych transakcji w Internecie firmy DOTPAY. Wysokie bezpieczeństwo dla transakcji kartowych zapewniane jest przez zastosowanie silnych zabezpieczeń transakcji. System zapewnia wysokie bezpieczeństwo również dzięki rozwiązaniu, w którym numery kart płatniczych nigdy nie trafiają do sklepu internetowego i co równie ważne nigdzie nie są one przechowywane. Klient ma gwarancję, że numer jego karty zna tylko on i jego bank.

To obecnie najszybszy sposób płatności w Internecie, dzięki któremu zamówienie może zostać zrealizowane od razu po zatwierdzeniu przelewu przez klienta. Lista banków obsługująca płatności znajduje się TUTAJ 

PAYPAL
Bezpieczeństwo gwarantuje system bezpiecznych transakcji w Internecie firmy PAYPAL.
Akceptujemy płatności w każdej walucie. Aby opłacić zakupy wystarczy wpisać tylko nasz e-mail do transakcji PAYPAL -director@kalait.pl
W razie jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt